کانون کفا

» پدیدار شدن کلید استارت شورولت کوروت C8 2020


ماه پیش در خبری، یک کلید استارت ناشناس کادیلاک به نمایش درآمده بود، هم‌اکنون می‌توانیم کلید استارت شورولت کوروت C8 2020 را نیز ببینیم.


تصاویر و اسکچ های مورد بحث توسط کمپانی Huf Huelsbeck & Fuerst که سازنده‌ی سیستم‌های قفل خودروهاست منتشر شده‌اند. این کلید فرم و طراحی مشابه با کلید کادیلاک داشته و شاید این موضوع نشان‌دهنده‌ی تولید دو خودروی اسپورت پیشرانه وسط توسط جنرال موتورز باشد. البته این تنها یک گمانه‌زنی است.


شاید هم کادیلاک از کلید استارت مشابهی استفاده می‌کند که ضرورتاً طراحی پیشرانه وسط مشابه کوروت C8 ندارد.


خب به کلید کوروت بازگردیم. این کلید دارای لوگوی پرچم‌های جدید کوروت است که در طرف مخالف دکمه‌ها قرار دارد. شاید مهم‌ترین نکته درباره‌ی تصاویر منتشر شده تأیید این موضوع باشد که کوروت پیشرانه وسط به عنوان خودروی مدل سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد.


به این ترتیب کوروت جدید را قطعاً در سال آینده خواهیم دید. شاید این خودرو در نمایشگاه نیویورک ۲۰۱۹ رونمایی شود. همچنین به نظر می‌رسد نسل جدید کوروت پیشرانه وسط خودرویی جهانی خواهد بود.


دلیل این گفته وجود نشان‌هایی برای بخش‌های رگلاتوری اروپا، کره جنوبی، تایوان و ژاپن نیز بوده است. از آنجایی که ژاپن هم در این لیست حضور دارد بنابراین احتمال تولید شورولت کوروت C8 برای بازارهای فرمان راست نیز وجود دارد. البته زمان مشخص خواهد کرد که این اخبار تا چه حد صحیح هستند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.