کانون کفا

» کاغذ کادو با طرح پوشش استتاری تویوتا سوپرا!


از میان پوشش‌های استتاری گوناگونی که تاکنون روی خودروهای در حال تست دیده‌ایم، پوشش‌های بکار رفته در تویوتا سوپرای جدید می‌توانند نمادین‌ترین آن‌ها باشند. در واقع این پوشش استتاری به حدی نمادین است که خبرنگاران سراسر دنیا قادر بوده‌اند این خودرو را تست کنند. تویوتا فرایند توسعه‌ی این خودرو را تکمیل کرده اما فعلاً از آن به‌صورت رسمی رونمایی نکرده است.


اگرچه همگان منتظر رونمایی از این خودروی اسپورت هستیم اما تویوتا اقدام به ساخت چیزی کرده که شاید به فکر هیچ‌کسی نمی‌رسد! کاغذ کادوی تویوتا با طرح پوشش استتاری سوپرا برای کریسمس!


بله درست است. رنگ و طرح این کاغذ کادو مشابه پوشش استتاری سوپرای جدید بوده و حتی کد شاسی A90 روی آن به شما یادآوری می‌کند که با ویژگی نسل جدید سوپرا طرف هستید.

خب اگر فکر می‌کنید که این یک حقه‌ی بازاریابی برای افزایش هیجان مربوط به رونمایی تویوتا سوپرای جدید است در اشتباه هستید. عواید حاصل از کاغذ کادوهای فروخته شده برای یک برنامه‌ی خیریه در بریتانیا در نظر گرفته شده است. تنها ۵۰۰ تکه از این کاغذ کادوها با ابعاد ۶۹۵ در ۱۰۰۰ میلی‌متر فروخته می‌شوند و ۴ برگ از آن ۵ پوند قیمت دارد.


تمامی عواید حاصل از این طرح به خیریه‌ای ملی در بریتانیا که برای افراد بی‌خانمان فعالیت می‌کند تعلق خواهد گرفت.

جدای از این کاغذ کادو باید گفت نسل جدید تویوتا سوپرا به‌صورت رسمی در نمایشگاه خودروی دیترویت ۲۰۱۹ معرفی خواهد شد.

[دانلود ویدئو]

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.