کانون کفا

» انداختن لادای بخت‌برگشته در آب جوش!


زمانی که بحث انجام کارهای دیوانه‌وار با خودروها پیش می‌آید دست‌اندرکاران کانال یوتیوب گاراژ ۵۴ روسیه شما را هرگز ناامید نخواهند کرد. این بار ولادیمیر یک لادای قدیمی را انتخاب کرده است.


آن‌ها کارهای بسیار وحشتناکی با خودروها انجام داده‌اند که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به منفجر کردن و سوزاندن خودروها اشاره کرد. این بار آن‌ها می‌خواهند لادای بخت‌برگشته را بجوشانند! بله درست است!

ایده‌ی جوشاندن خودرو واقعاً دیوانه‌وار بوده و گاراژ ۵۴ استاد انجام این‌گونه کارهاست. البته یافتن یک محفظه بزرگ برای انجام چنین کاری آسان نبوده بنابراین آن‌ها از یک سیلوی سیلندر مانند استفاده کرده و آن را نصف کرده‌اند. قدم بعدی این است که دونیمه‌ی سیلو را کنار یکدیگر قرار داده و بخش داخلی آن‌ها رو به بالا قرار گرفته است. سپس این دو تکه به هم جوش شده تا یک محفظه‌ی بزرگ شکل بگیرد. محفظه‌ی جوشکاری شده با استفاده از پوشش اضافی محکم‌تر شده تا از عدم فرار خودرو در آب جوش اطمینان حاصل شود!


سپس این محفظه و خودرو به محلی ایزوله شده در فضایی باز منتقل شده‌اند. این محفظه با حدود ۱۰ تن آب پر شده و زمان جوشانده شدن فرا رسیده است. میزان زیادی زغال چوبی زیر این محفظه کار گذاشته شده و سپس آتش زده شده‌اند. زمانی که آتش بیشتر می‌شود لادا داخل استخری از آب جوشان انداخته می‌شود. پس از ۶ ساعت جوشانده شدن در آب، نمک، فلفل و دیگر مواد لازم، سوپ لادای شما حاضر است!


پس از چند ساعت حضور در این استخر آب داغ، فرایند درست کردن سوپ لادا به پایان رسیده است. با بیرون آوردن خودرو به نظر می‌رسد لادا در واقع ظاهر تمیزتری نسبت به قبل داشته هرچند به نظر می‌رسد کابین وضعیت خوبی ندارد. این هم از تفریح خاص روس‌ها!

[دانلود ویدئو]

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.