کانون کفا

» آشنایی با تویوتا هایلوکس بلک رالی ادیشن جدید


تویوتا اوایل سال جاری اقدام به معرفی خودروی هایلوکس GR اسپورت در برزیل کرد و هم‌اکنون نیز مدل جدیدی با نام هایلوکس بلک رالی ادیشن را در ژاپن رونمایی کرده است.


پیکاپ مورد بحث که در نمایشگاه توکیو حاضر خواهد بود به تعدادی از قطعات TRD مجهز شده است. تویوتا اشاره‌ی زیادی به جزئیات نداشته اما تصاویر نشان می‌دهند که این خودرو از فلاپ با برند TRD، میله‌ی اسپورت عقب و سیستم اگزوز با خروجی‌های دوبل کرومی سود برده است. همچنین مه شکن‌های قرمز، عناصر متفاوت روی جلوپنجره و قوس‌های پلاستیکی چرخ از دیگر ویژگی‌های هایلوکس بلک رالی ادیشن می‌باشند.


اگرچه تویوتا اطلاعات زیادی را منتشر نکرده اما رانندگان شاهد گرافیک‌های جدید روی بدنه، پله‌های کناری و رینگ‌های ۵ پره آلیاژی با رنگ مشکی خواهند بود. از دیگر ویژگی‌های برجسته‌ی این پیکاپ ژاپنی می‌توان فلاپ های TRD و لاستیک‌های گیرا را نام برد.

جدای از این خودرو، تویوتا چندین تصویر از پیکاپ های دیگر مجهز به قطعات TRD را منتشر کرده است. هنوز مشخص نیست که این خودروها نیز در توکیو حاضر خواهند بود یا نه اما مدل سفیدرنگ دارای فلاپ های قرمز، قوس‌های گلگیر پهن‌تر و میله اسپورت عقب می‌باشد. جلوپنجره‌ی تیره‌رنگ و رینگ‌های آلیاژی ۶ پره نیز از دیگر ویژگی‌های این پیکاپ هستند.

در تصاویر همچنین پیکاپ گیراتری دیده می‌شود که دارای جلوپنجره کرومی سنتی با برند TRD است. این نسخه نیز بسیاری از بهبودهای مدل‌های یاد شده را دارد اما از رینگ‌های متفاوت و گرافیک جدید بدنه سود می‌برد. این نسخه همچنین بجای مدل کرو کب استاندارد از نوع طویل‌تر می‌باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.