کانون کفا

» همراه با پورشه 911 تارگا تِک آرت نه‌چندان دل‌چسب!


در سال ۲۰۱۴ که کمپانی تیونینگ تِک آرت اقدام به عرضه‌ی کیت استایل خود برای پورشه ۹۱۱ تارگا نمود، اکثر افراد آن را به تمسخر گرفتند که دلیل اصلی این موضوع رنگ لیمویی روشن بدنه بود. دقیقاً همین کیت و همین رنگ را در خیابان شکار کرده‌اند.


دلیل دیگری که برای عدم جذابیت این کیت و رنگ آن ذکر شده استفاده از آن روی شیک‌ترین نسخه‌ی ۹۱۱ است که در مقایسه با خودروی عادی ۹۱۱ کررا کابریولت، ظاهر رتروی خود را حفظ کرده است.


این کیت بدنه از فیبر کربن و پلی اورتان ساخته شده و متشکل از مواردی همچون اسپلیتر یکپارچه، اسپویلر و دیفیوزر عقب، رکاب‌های جانبی، جلوپنجره جدید و عناصر متفاوت داخل چراغ‌ها می‌باشد.


در مقایسه با خودرویی که چهار سال پیش مشاهده شده، این خودرو در موناکو دیده شده و از ستون سقف مشکی‌رنگ و نوشته‌ی تارگا با طرح سبز لیمویی استفاده می‌کند. احتمالاً خودروی مورد بحث به سیستم لیفت دماغه‌ی تیونر مجهز شده که باعث می‌شود ارتفاع خودرو از سطح زمین ۴۵ میلی‌متر دیگر هم بیشتر شود. یکی دیگر از ویژگی‌های این پورشه سیستم اگزوز اسپورت با کنترل سوپاپ است که همراه با کیت بدنه در دسترس بوده است.


اما داخل کابین هم صندلی‌های چرم دو رنگ، فرمان سه پره‌ی سفارشی، تریم فیبر کربنی، پدال‌ها و اهرم تعویض دنده آلومینیومی و پشت آمپرهای متفاوت دیده می‌شوند.


در واقع این اولین باری است که ۹۹۱ تارگای مجهز به این کیت را در خیابان می‌بینیم و اگرچه ظاهر آن خیلی برجسته نیست اما شاید به اندازه‌ای که قبلاً فکر می‌کردیم بد نباشد؛ اما هنوز هم رنگ لیمویی بدنه را نمی‌پسندیم…

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.