می‌پسندم!

ایرانیان و مسلمانان تروریست اند؟!!


از سری مقالات «نشریه خیمه شماره ۵۵»

مدتي است که آمريکا و ديگر مستکبرين دست به پروژه ايران هراسي و به دنبال آن اسلام هراسي زده اند و همزمان با آن درحال القاي جو اسلام گريزي در خود ايران هستند، چرا که در برابر عظمت ايران و اسلام ديگر راهي براي آنها باقي نمانده است. البته در اين راه تا حد بسيار زيادي موفق بوده اند و توانسته اند با رواج بي بندوباري در ايران به برخي مقاصد پليد خود دست پيدا کنند، اما همچنان بزرگترين سد روبه روي آن ها اسلام و غيرت ايراني است، لذا اين دو مهم، مورد هجمه آنان قرار گرفته است.

دشمن با روش هاي مختلف از جمله وحشي جلوه دادن دين اسلام  به عنوان دين خشونت، وحشي گري، تعصب، جنگ طلبي و غيره، در حال گسترش اسلام هراسي در سطح جهاني است و اين کار را با فيلم هايي درباره اول شخص عالم امکان حضرت محمد(ص) که ايشان را نعوذ بالله شهوت ران،مستبد، وحشي، شراب خوار و غيره معرفي مي کند و بر اين کار خود پافشاري و از آن حمايت مي کنند و حتي با چاپ کاريکاتور پيامبر اعظم و نشر ميليوني آن به مسلمانان جهان توهين مي کنند.

اين نحوه عملکرد هرچند از چنين مستکبراني بعيد نيست اما با سخنان زيبايي چون حقوق بشر، آزادي، دموکراسي و… تضاد فاحش دارد . حال اين فريب کاران براي سرپوش گذاشتن برکارهاي خود گروه هايي ازجمله القاعده و داعش را پرورش مي دهند تا بتوانند به هرکشوري سرک بکشند، و به راحتي خود را حامي حقوق بشر قلمداد کنند. همه ي اين دست و پازدن ها و فتنه گري ها نشانه ترس بيش از حد آن ها از روشن شدن افکار عمومي و آگاهي عمومي و حق طلبي در سطح وسيعي از جامعه جهاني است .

لذا از طرفي به داعش تسليحات مي دهند واز آن طرف ادعاي مبارزه با آن را دارند و خواهان ايجاد ثبات در خاورميانه هستند. چنين پازلي نشان دهنده ي مقصود آن ها براي در دست گرفتن افکار عمومي است کما اينکه با همين ابزار رسانه اي خود در حال نيل به مقاصد خود هستند.

براي استخدام افکار عمومي، رسانه مي تواند بيشترين کار کرد راداشته باشد، چراکه تصوير هر چند گذرا اثر خود را در دراز مدت آشکار مي کند. براي افکار عمومي خارج از کشور پروژه اسلام هراسي را عملياتي مي کنند، در اين فضا با فيلم ها يا کاريکاتور هايي از پيغمبر اسلام به راحتي اسلام را طوري که مي خواهند معرفي مي کنند ، و با وحشي نشان دادن مسلمانان، اسلام هراسي را به شدت ادامه مي دهند، و براي اين کار از جنايات داعش براي جهانيان مثال مي زنند اما اين درحاليست که در خفا از آن ها حمايت مي کنند.

در داخل ازطريق  رواج بي بند و باري سعي در از بين بردن انقلاب اسلامي و تنها حامي آزادي در دنيا را دارند.

اين رسانه ها که به صورت مجاني در کشور ارائه مي شود هزينه ي زيادي براي آنان دارد

اين هزينه ها حتما برنامه ريزي شده است،چراکه اکثريت اين امکانات رايگان به دنبال اتلاف وقت ورواج بي بندو باري وقبح شکني است.البته لازم به ذکر است اين منجلاب دامن خود آن ها رانيز گرفته ودر حال دست وپا زدن در آن هستند. 

نویسنده : مصطفی پاریزی منش

لطفا با ذکر منبع استفاده فرمایید.


کانال تلگرام کانون کفا

  تاریخ انتشار:  ۱۷ اسفند ۱۳۹۳  |    تعداد بازدید:  ۱۰۵۴ بار  |    بدون نظر


نظر شما درباره این مطلب چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

12 − 12 =