می‌پسندم!

تشکل‌های انقلابی دانشگاه‌ها همواره بر تبیین حماسه ملت در ۹ دی اهتمام دارند


محمد کیالی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار کرد: آنگاه که در سال ۸۸ مدعیان ولایت‌مداری و انقلابی‌گری با سکوت جاهلانه و دشمن شاد کن خود انقلاب را تا لبه پرتگاه بردند، ملت یکبار دیگر اثبات کرد صاحبان و حافظان اصلی انقلاب و ولایت خودشان هستند که اوج این ولایت مداری و انقلابی‌گری در ۹ دی تجلی یافت.

دبیر کانون کفا دانشگاه سیستان و بلوچستان افزود: ۲۲ ‌بهمن مظهر ولایت‌پذیری ما و ۹ دی آینه برائت ما از سران کفر و فتنه و نفاق و نشانه حرب ما با غریبه‌ها بود.

این مسؤول ادامه داد: آنان که در فتنه ۸۸ دشمن را به ادامه دشمنی با نظام اسلامی امیدوارتر کردند یا خائن بودند یا جاهل، جاهلان رفته رفته به اشتباه خود پی بردند و به دامن نظام و مردم برگشتند اما خائنان بعد از گذشت هفت سال همواره به خائن بودن خود پافشاری می‌کنند.

وی گفت: متأسفانه امروز برخی از خواص ساکت فتنه و خائنان در فتنه ۸۸ با تبانی به منافذ و مناصب حساسی راه پیدا کرده‌اند تا شاید کار ناقص خود در سال ۸۸ را اینبار در قالب فتنه‌ای دیگر و با حمایت همه جانبه‌تر دولت‌های مستکبر، پروپاگاندای رسانه‌ای غرب و اپوزیسیون داخلی و خارجی تکمیل و کار انقلاب و مردم را یکسره کنند.

کیالی با اشاره به لغو مراسم بزرگداشت ۹ دی توسط مسئولان دانشگاه خاطرنشان کرد: آنان که امروز در هر فضا و محیطی شرایط را برای حضور خائنان فتنه ۸۸ مهیا و تریبون‌ها را در اختیار آنان قرار می‌دهند و یا مانع روشنگری و تبیین ابعاد فتنه ۸۸ و حماسه ۹ دی می‌شوند، بی شک جرمشان با جرم فتنه گران یکی است و باید در پیشگاه امام زمان(عج) و ملت پاسخگو باشند.

وی تصریح کرد: تشکل‌های انقلابی دانشگاه‌ها همواره بر تبیین و چرایی فتنه ۸۸ و حماسه ملت در ۹ دی اهتمام داشته‌اند تا با بیدار کردن اذهان دانشجویان به عنوان قشر نخبگانی جامعه، مانع شکل‌گیری فتنه‌هایی دیگر به سان فتنه ۸۸ شوند که در آن ملت، اسلام و نظام دچار خسارت‌های سنگین و جبران ناپذیر شوند.

 


کانال تلگرام کانون کفا

  تاریخ انتشار:  ۶ دی ۱۳۹۵  |    تعداد بازدید:  ۵۵۴ بار  |    بدون نظر


نظر شما درباره این مطلب چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

شش + 18 =