۲

سبحانی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو: استاندار باید از ضد انقلاب‌های فراری عبرت بگیرد


عارف سبحانی، دبیر کانون کفای دانشگاه سیستان و بلوچستان در گفتوگو با خبرنگار خبرگزاری داشجو در زاهدان، در رابطه با اقدام فیسبوکی استاندار سیستان و بلوچستان و توهین وی به نظام و مقام والای رهبری گفت: انقلاب اسلامی از ابتدا، افراد منافق زیادی را به خودش دیده که حتی در مناصب بالای نظام نیز رخنه کرده بودند که نمونه بارزش بنی صدر بود که اتفاقاً با رأی خود مردم آن هم با رأی ۱۱ میلیون از ۱۲ میلیون به ریاست جمهوری رسیده بود.

 

وی تصریح کرد: انقلاب از این دست افراد خائن و وطن فروش به خودش زیاد دیده است. افرادی که نان به نرخ روز خورند و آرمان‌ها، ارزش‌ها، مردم، انقلاب و پای ارزش‌های انقلاب بودن برایشان اهمیت ندارد. نه اینکه اهمیت نداشته باشد، دارد؛ اما تا زمانی که پُست و جایگاه و پول را برایشان به ارمغان آورد.

 

دبیر کانون کفای دانشگاه سیستان و بلوچستان تاکید کرد: از خاصیت‌های نظام هم همین است که در حرکت عظیم و مستمر خود، آرام آرام به مردم آگاهی بخشی می‌دهد تا زمانی که به یک سطح بالایی از درک مسائل برسند. انقلاب دست منافق ها، ضد انقلابی ها و فتنه گرها را برای مردم رو می کند و مردم هم آنها را کنار می‌زنند تا به انقلابی های حزب الهی برسند.

 

سبحانی افزود: مردم خودشان باید منافقان و ضد انقلابی ها را کنار بزنند. بنی صدر را نمایندگان مردم در مجلس کنار زدند؛ مردم اگر رئیس جمهور را، نمایندگان خود در مجلس را با آگاهی انتخاب کنند ضدانقلابی ها نمی‌توانند در ارکان نظام نفوذ کنند. این آگاهی را در واقع خود انقلاب دارد به مردم می‌دهد.

 

دبیر کانون کفای دانشگاه سیستان و بلوچستان تاکید کرد: انقلاب، دست ضد انقلاب ها را برای مردم که در واقع صاحب اصلی انقلاب هستند را رو می‌کند.

 

سبحانی افزود: استاندار باید عبرت بگیرد از ضد انقلاب‌هایی که در حال حاضر دیگر جایی در انقلاب و در بین مردم ندارند و از بی بی سی انگلیس و صدای آمریکا با مردمِ انگلیس ستیز و آمریکاستیز کشورمان حرف می زنند.

 

وی تاکید کرد: به ایشان توصیه ای دارم و آن اینکه اگر می خواهید در صف ضد انقلاب نباشید و مردم شما را کنار نزنند به انقلاب برگردید و توبه کنید و به جای سیاسی کاری و بازی کردن در پازل دشمن، به مردم محروم استان سیستان و بلوچستان خدمت کنید.

 

دبیر کانون کفای دانشگاه سیستان و بلوچستان ادامه داد: آقای استاندار، شما به ولایت فقیه و ارکان نظام توهین کردید؛ اما در واقع شما به جمهور هم توهین کردید. مردمی که بندبند دلشان به عشق امام و امام خامنه ای (که خدا سایه شان را از سر این مردم و نظام کم نکند) می تپد، آقای استاندار، شما بارها با حرف هایتان با مواضع تان قلب امت حزب الله را به درد آورده اید. شما و هم مسلک هایتان در فتنه نحس ۸۸ قلب امام حی، امام خامنه ای را به درد آوردید.

 

سبحانی در پایان تاکید کرد: اگر می خواهید به سرنوشت بنی صدرها و مسعود رجوی‌ها و اکبر گنجی‌ها دچار نشوید توبه کنید و به انقلاب برگردید. مردم ضد انقلاب ها را کنار می زنند.


کانال تلگرام کانون کفا

  تاریخ انتشار:  ۲۸ بهمن ۱۳۹۴  |    تعداد بازدید:  ۱۳۵۷ بار  |    بدون نظر


نظر شما درباره این مطلب چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

3 × 3 =