می‌پسندم!

کسانی که دیروز شعار «نه غزه نه لبنان» سر می دادند امروز هیچ توجیهی ندارند


به گزارش سایت اطلاع‌رسانی کانون کفا، امین روستا در گفتگو با مطالبه گر گفت: اگر در سال های گذشته برای جنایات و وحشیگری های صهیونیست ها نیاز به یادآوری و بازخوانی رویدادهای گذشته بود، امروز و در همین لحظه، این وقایع جنایتکارانه در حال وقوع است. اگر در سال های گذشته و با فرا رسیدن روز قدس، عده ای روشنفکر غربزده چشم خود را بروی واقعیات می بستند و شعار «نه غزه، نه لبنان» سر می دادند، امروز هیچ توجیهی در عدم حمایت از مردم مظلوم غزه ندارند و در صورت تکرار مواضع گذشته خود، تنها شعور خود را زیر سوال خواهند برد. هرچند که هم اکنون نیز با سکوت خود ، منطق و نفس خفته خود را بر همگان آشکار ساختند.

وی همچنین گفت: بدون شک مجامع بین المللی صدای ناله ها  و تصاویر کودکان این سرزمین را واضحتر از هر کس دیگری شنیده و دیده اند. اما مشکل از ماهیت این سازمان ها و نگاهشان به اینگونه مسائل است؛ آنان اساسا مردم این سرزمین را «بشر» تلقی نمیکنند که حال بخواهند حقوق بشر را برای آنها پیگیری نمایند. کدام انسان و سازمان عدالت جویی می تواند این فجایع را ببیند و سکوت اختیار کند.

مدیر مسئول نشریه دانشجویی خیمه ادامه داد: ماهیت این سازمان ها همانند متولیان آن، استکباری است و انتظار کمک از آنها امری بیهوده تلقی می شود. سران بی آبروی عرب هم که جیره خوار همین مستکبران غربی اند و اساسا غیرت و وجدان، در شکم پر از شهوت این بظاهر مردان، غرق شده است و چیزی جز پلیدی در وجود آنان قرار ندارد.

روستا همچنین گفت: متأسفانه مسلمانان و دول اسلامی در طول تاریخ همواره چوب تفرقه و عدم روشن‌بینی در قبال مواجهه با دشمنان را خورده اند. تا زمانیکه مسلمانان از درک دشمن واقعی عاجزند و در تحجر قومی و مذهبی خود غوطه ورند، وضع موجود تغییری نخواهد کرد.

وی ادامه داد: دشمنان اسلام نیز بخوبی بر این مسئله واقفند و همانطور که مشاهده می کنید، در اکثر مصائب امروزی سرزمین های اسلامی، افراد و گروه های مختلف به اسم اسلام در حال کشتار سایر مسلمانان هستند و مستکبرین غربی از راه دور این عروسکهای خیمه شب بازی را کنترل و هدایت می کنند.

فعال دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان همچنین گفت: وعده خداوند حق است و بی شک روزی وعده الهی که همان پیروزی مستضعفان عالم است، فرا خواهد رسید. رژیم منحوس صهیونیستی نیز روز به روز از قدرت پوشالی اش کاسته شده و امروز از هر زمان دیگری به پایان خود نزدیک شده است.

روستا در پایان اظهار داشت: تشکل های دانشجویی همیشه پیش قراول حرکات ضد استکباری و عدالت خواهانه بوده اند و امسال نیز همانند گذشته علاوه بر حضور پررنگ خود می بایست سایرین را به حضور در این حرکت عدالتخواهانه ترغیب کنند و آنها را از پشت پرده این وقایع شوم آگاه سازند.


کانال تلگرام کانون کفا

  تاریخ انتشار:  ۲ مرداد ۱۳۹۳  |    تعداد بازدید:  ۱۰۹۸ بار  |    بدون نظر


نظر شما درباره این مطلب چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

دو × دو =