می‌پسندم!

مسئولین دانشگاه نباید به فتنه‌گران اجازه حضور بدهند/ ریاست دانشگاه باید در قبال تصمیمات خود مسئول باشد


عارف سبحانی، دبیر کانون فرهنگی و اجتماعی(کفا) دانشگاه سیستان و بلوچستان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجو در زاهدان در مورد حضور شکوری‌راد در دانشگاه و اتفاقات بوجود آمده در آن برنامه گفت: حضور این فتنه‌گران در دانشگاه و تریبون دادن به آنها با هدف تطهیر فتنه و فراموشی خیانت این افراد از ذهن مردم است.

وی خاطرنشان کرد: این‌ها تلاش می‌کنند تا با این اقدامات و مظلوم‌نمایی ابتدا بحث فتنه را از اذهان جامعه پاک کنند و سپس برای انتخابات مجلس برنامه‌ریزی کنند.

دبیر کانون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه سیستان و بلوچستان تصریح کرد: هر برنامه‌ای که در دانشگاه برگزار می‌شود با اجازه ریاست دانشکاه بوده و هر اتفاقی هم که در سطح دانشگاه رخ دهد اول از همه بر عهده ریاست دانشگاه است و در آینده نیز همین‌گونه است و ریاست دانشگاه باید در قبال تصمیماتی که می‌گیرد مسئول باشد.

سبحانی تاکید کرد: مسئولین دانشگاه نباید به کسانی که مواضع و تفکرات معاندانه و فتنه‌گرانه‌شان مشخص است اجازه حضور در دانشگاه را بدهند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه برخی جریانات در دانشگاه، وزارت علوم و استانداری به دنبال حمایت از این افراد هستند باید دیگر مسئولین مانند نمایندگان مجلس در این مسئله ورود کنند تا دیگر شاهد حضور این افراد در دانشگاه نباشیم.


کانال تلگرام کانون کفا

  تاریخ انتشار:  ۱۰ آبان ۱۳۹۴  |    تعداد بازدید:  ۴۵۸ بار  |    بدون نظر


نظر شما درباره این مطلب چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

5 × پنج =